Truhlářství  a  podlahářství
Jaroslav  Klecar

Podlahy

LAMINÁTOVÉ PODLAHY – patří mezi nejrozšířenější podlahové krytiny používané v rodinných domech a bytech. Zásluhu na tom nese nejen příznivá cena. K jejich nesporným kvalitám patří rychlá a snadná montáž, odolnost vůči zátěži, otěru, barevná stálost, snadná údržba a hygieničnost. Pokládáme podlahy od firmy EGGER, KRONO ORIGINÁL

VINYLOVÉ PODLAHY – má všechny skvělé vlastnosti, které od podlahové krytiny očekáváte. Je odolná a komfortní. Na došlap je vinyl měkký a teplý – komu by to nestačilo, může pod něj přidat podlahové vytápění. Snadno se udržuje a hodí do všech místností v domě či bytě, protože existují voděodolné varianty. Výběr dekorů se Vám bude zdát téměř nekonečný, vinyl totiž pro jeho oblibu vyrábějí se vzhledem dřeva, kamene, dlaždic.

KORKOVÉ PODLAHY – díky tomu, že korek je nejlepším tepelným izolantem, jsou tyto podlahy stále oblíbenější. Jsou vhodné především do obytných místností. Plovoucí systémy korkových podlah jsou opatřeny 2 mm izolační korkovou podložkou, která Vám zajistí komfort při chůzi a plní také funkci tepelné izolace.

DŘEVĚNÉ TŘÍVRSTVÉ PODLAHY – tato podlaha je nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva, a u horní části vrstva nášlapná. Je stabilnější nežli masivní dřevěná podlaha. Stabilnější ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení, sesychání či rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnostech. Životnost dřevěné podlahy oproti laminátové je několikanásobně delší. Přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhneme vzhledu nové podlahy.

podlahy1
podlahy2
podlahy3